Google ADS

Mozzik, Loredana dhe Hana kanë një detaj të përbashkët me kuptim të veçantë

00:57 | 14 Nëntor 2020
Trina Galanxhi

Ata mbajnë me vete një detaj të bukur.

Mozzik dhe Loredana ka tash e sa javë që kanë mbushur titujt e medieve rozë për një ribashkim të mundshëm, shkruan lajmi.net.

Shkak për këta zëra u bënë fotografitë e dyshes nga njëri vend e po ashtu edhe rastet kur u panë bashkë.

Së fundi, fansat e Mozzik kanë vënë re një detaj tek Mozzik, Loredana e Hana, bëhet fjalë për një aksesor me syrin blu, që do të thotë larg syrit të keq.

Shpërndaje në rrjete sociale