Google ADS

Motra e Rita Orës merr gjithë vëmendjen, kaq e bukur po duket

09:25 | 30 Janar 2020
A. B.

Rita Ora tanimë është shndërruar në një nga artistet më të suksesshme shqiptare dhe e gjithë kjo në saje të karrierës së bujshme profesionale.

Megjithatë, jo vetëm Rita është vënë në qendër të mediave, kjo ngase shpesh vëmendje të madhe kanë rrëmbyer edhe familjarët e saj, shkruan portali arbresh.info

Elena së fundi ka marrë pjesë në eventin “Tings Magazine”, ku kishte zgjedhur të vishej në të zeza, duke vënë në pah linjat e saj trupore dhe bukurinë që e karakterizon.

Ndryshe, Elena Ora është po ashtu një emër mjaft i njohur për publikun dhe tash e sa kohë ajo njihet edhe si menaxherja e artistes shqiptare. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale