Mosha për Mimoza Mustafën vetëm numër

21:29 | 23 Tetor 2021

Ndonëse është afër të 50-ave, ajo vazhdon të duket seksi dhe në top formë.

Bëhet fjalë për artisten e muzikës popullore Mimoza Mustafa-Kryeziu, shkruan portali arbresh.info

Mimoza është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet mjaft e bukur, teksa është lyer me një grim të rënduar.

Ani pse nuk është aktive në skenë si dikur, Mimoza vazhdon të pëlqehet mjaft shumë nga fansat e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara