‘Mos paç fatin tim’, Tea i uron Shqipes lidhjen e dashurisë

17:15 | 25 Maj 2021

Mbrëmë kanë qenë një përballje mes dy ish konkurrentëve më të përfolura në “Për’puthen”.

Nga gjithë diskutimi që patën, nuk munguan as pyetjet provokuese nga Bora, shkruan Indeksonline.

Shqipja u pyet se a ka nisur ndonjë lidhje dashurie dhe përgjigja e saj la shumë për t’u kuptuar.

Shqipja: Jam në një njohje

Tea: Mbarë ishalla, mos paç fatin tim!

Bora: Ok, qenka e lidhur, dhe kështu e bëri publike lidhjen e saj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara