Morena tregon linjat para pasqyrës, duket në top formë

15:58 | 9 Shtator 2019

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, tashmë është zhvendosur në Turqi, teksa atje po vazhdon edhe karrierën e saj.

Zeshkania, e cila shquhet për linjat trupore, thuajse çdo ditë tërheq vëmendje me imazhet dhe videot atraktive që publikon.

Një gjë të tillë e ka bërë edhe së fundmi, kur ka sjellë një imazh në bikini nga pushimet e saj luksoze në Belek.

https://www.instagram.com/p/B2MFMV6lMSH/?utm_source=ig_embed

25-vjeçarja duket tejet tërheqëse dhe në top formë në bikinit ngjyrë rozë, ndërsa ka marrë pëlqime dhe komente të llojllojshme nga fansat e shumtë pranë këtij postimi.

E njëjta po ashtu është duke e shijuar suksesin e këngës së fundit “Swag”, të cilën e solli para një muaji dhe deri më tani ka grumbulluar mbi një milion klikime.

Bukuroshja është duke punuar edhe në një projekt tjetër që titullohet “Missed Call” dhe pritet të prezantohet së shpejti para publikut. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/B2HeZdhFkGt/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/B2FJJXrlZCf/?utm_source=ig_embed

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme