Morena Taraku shijon motin e nxehtë rrugëve të Turqisë

17:03 | 26 Shkurt 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, gjithmonë di të tërheq vëmendjen e mijëra fansave.

Pothuajse çdo veprim i saj merr vëmendje mediatike, duke bërë që të komentohet shumë në faqet rozë, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, modelja postoi një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet brenda një veture luksoze.

Ajo ekspozoi këmbët seksi e veshur me pantallona të shkurtër dhe këmishë të gjerë, ku po duket teje joshëse.

Postimi mori me mijëra komente, duke përshkruar se sa e mrekullueshme dukej.

“Money” në anën tjetër është projekti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Morena Tarakun. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara