Morena Taraku shfaqet me veshje transparente, tregon më shumë se ç’duhet

15:52 | 24 Shkurt 2021

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është ndër më të komentuarat në faqet rozë.

Kjo për shkak se ajo nuk kurset me informacionet, sa i përket jetës dhe karrierës profesionale, shkruan portali arbresh.info

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka sjell një fotografi që mahniti fansat.

Morena sot ka shpërndarë një imazh, në të cilin shfaqet me veshje transparente, porse e ka mbuluar pjesën e gjoksit.

“Shpresoj ta gjeni një arsye për ta dashur veten sot”- ka shkruar Morena.

“Money” në anën tjetër është projekti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Morena Tarakun. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara