Morena bën ndryshim drastik në dukje

15:14 | 12 Janar 2021

Ajo tashmë shquhet për jetën luksoze që bën e po ashtu edhe për stilin e veçantë që ka.

Fjala është për modelen dhe këngëtaren Morena Taraku, e cila befason në çdo paraqitje e dalje publike, shkruan portali arbresh.info

E tillë shfaqet edhe në imazhin e fundit që ka ndarë me fansat në Instagram, aty ku edhe ndiqet nga mbi një milion.

Së fundi, ajo me anë të një videoje të publikuar në rrjete sociale, tregoi se i është kthyer sërish flokëve të shkurtra.

Morena këtë vit ka paralajmëruar disa projekte dhe njëri prej tyre pritet të lansohet së shpejti. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara