Moderatori Meriton Mjekiqi bëhet baba për herë të parë

22:52 | 16 Korrik 2018

Moderatori i njohur kosovar, Meriton Mjekiqi, është bërë baba për herë të parë.

 

Ai është bërë baba i një djali, i cili erdhi në jetë tri ditë më parë.

Meritoni dhe partnerja e tij e pagëzuan të voglin e tyre me emrin Loar.

Lajmin për ardhjen në jetë të djalit, moderatori Mjekiqi e bëri përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

Në mbishkrimin e fotografisë, ai bën një dedikim të veçantë dashurie.

“Tiii na ndryshove jeten momentin e pare qe e kuptuam se do vije ne jet Djali jon. Zotit i falenderohem per kete dhurat qe na dhuroj,,,Cenka ndejenja me e mira ne bot dhee momenti jon me i lumtur ne jeten tone kur Erdhe dhe u bere pjes e jetes sone. Je aii qe sa her te shohim te rrahurat e zemres naj shpejton ,Naten gjumine na bene me te mire kur eren tende e nuhatim,mengjesi zbukurohet kur i shohim syt e tuuu. Je gjithcka qe kemi ne jet ,per ty jetojom Loar. Rrofsh saaaaaa krejt malet e botes me shendet ,lumturi,Te duam pa fund15.7.2018 te Faleminderi ty Zot”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë. /Arbresh.info/

?

A post shared by Meriton Mjekiqi (@meriton.mjekiqi) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara