Modelja e njohur pozon nudo

14:31 | 30 Nëntor 2017

Kate Moss sot ka provuar se ajo ende është në top formë.

Supermodelja u pa në një fushatë promocionale duke u filmuar ekskluzivisht për Saint Laurent, shkruan dailymail, transmeton arbresh.info.

43 vjeçarja e veshur me një pallto të bardhë dhe pantallona të zi e duke qëndruar në një helikopter. Por ajo zbuloi shumë nga trupi i saj, kjo sepse poshtë palltos nuk kishte të veshur asgjë, dhe momentin që lëvizte për tu filmuar ajo ekspozonte komplet gjoksin e saj, duke mos i lërë fare vend imagjinatës.

Kate dëshmoi edhe njëherë se vitet për të janë vetëm numër./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara