Google ADS

Missi kosovar, shtatzënë me aktorin e njohur britanik?

18:07 | 11 Prill 2017

Bukuroshja kosovare, Misse Beqiri ka treguar se ajo është duke e pritur fëmijën e parë me aktorin e njohur britanik Jake Hall.

“Jemi duke i marrë gjërat hap pas hapi”, ka thënë Misse Beqiri derisa ka zbuluar se ajo pret fëmijë nga aktori britanik Jake Hall.

E gjithë kjo erdhi pasi që fansat spekuluan se bukuroshja dhe modelja është shtatzënë.

E kësaj i shtoi zjarr Misse Beqiri pasi që në episodin e fundit të “Real Housewives of Cheshire”, ajo zbuloi se do të kishte dëshirë të kishte një fëmijë me Jake Hall.

Duke folur për Tanya Bardley në shoun e ITVVe, bukuroshja 29 vjeçare qeshi kur foli për lidhjen e saj me bukuroshin e Towie.

“Shpresojë. Për momentin çdo gjë është duke kaluar shumë mirë me të”, ka thënë Misse duke qeshur në emision.

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale