Google ADS

Mësohet data e finales së madhe të “Big Brother VIP Albania”

21:26 | 25 Mars 2023

Sonte në shtëpi ka ardhur një “Zarf i Kuq”.

Ky zarf lexohet gjatë “prime-t”, dhe banorët hamendësuan se mund të jetë shtyerja e “Big Brother VIP Albania”.

Në zarf është mësuar data e finales së madhe, finalja e madhe do të jetë më 6 maj.

Ky edicion shkon më shumë se 100 ditë.

Shpërndaje në rrjete sociale