Meryem Uzerli puth aktorin e famshëm

13:15 | 8 Gusht 2019

Oktay Kaynarca dhe Meryem Uzerli, aktorja që të gjithë e njohim nga seriali “Sulltani Sulejman”, kanë krijuar një shoqëri të ngushtë midis tyre që prej xhirimeve. Këtë shoqëri ata vazhdojnë ta mbajnë dhe duken goxha të afërt me njeri tjetrin.

Në një foto murale të Oktay, Meryem ka dalë duke e puthur dhe ai e ka publikuar këtë foto duke shkruar: ” Ti nuk je njeri me komplekse, je njeri i sinqerte dhe i çmendur!”. Ata janë shprehur se midis tyre ka vetëm shoqëri të pastër, por ky veprim i bëri të gjithë të dyshojnë…

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara