Meritoni po bëhet baba, zbulohet gjinia e foshnjës

22:07 | 30 Maj 2018
Moderatori kosovar, Meriton Mjekiqi po bëhet baba për herë të parë.
Ai ka publikuar një fotografi në Instagram të të dashurës së tij Egestës me barkun e fryrë, duke konfirmuar se dyshja për pak kohë në krahë do e marrin fëmijën e tyre.

E burime të lajmi.net pranë çiftit, bëjnë të ditur se gjinia e foshnjës është djalë.

Në fotografi, Meritoni ka marrë shumë komente uruese nga miqtë dhe ndjekësit e tij./Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara