Melinda Ademi vjen me poza provokuese nga koncerti

09:20 | 23 Janar 2022

Reperja e njohur, Melinda Ademi, krahas karrierës së suksesshme komentohet vazhdimisht edhe për paraqitjet e saj.

Ajo numëron mbi një milion ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ku edhe sjell imazhe që marrin çdo herë vëmendje, shkruan arbresh.info

Melinda është e angazhuar me mbrëmje dhe koncertet muzikore në vende të ndryshme të Evropës.

Bukuroshja erdhi në një veshje plotë stil dypjesësh me shkëlqim dhe ngjyrë të bardhë, ajo dukej e mahnitshme.

“Aty ku unë përkas”, ka shkruar Melinda.

Kënga e saj e fundit mban titullin “Melodia”, të cilën e solli gjatë muajit nëntor dhe deri tani ka grumbulluar mbi tetë milionë klikime në YouTube. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara