Melinda Ademi sqaron të vërtetën rreth këngës “X5”: Nuk është ‘diss’ ndaj askujt

22:25 | 31 Gusht 2020

Reperja shqiptare, Melinda Ademi, ditën e djeshme solli projektin e ri muzikor në bashkëpunim me reperin Gjiko.

Projekti i titulluar “X5” u prit shumë mirë nga publiku, përkundër se u aludua në rrjetet sociale se ishte bërë një ‘diss’.

Dhe pas hovit të madh që ky lajm mori, reperja tani ka dalë me një postim sqarues ku tregon të vërtetën që përmban kjo këngë, e që dallon nga ajo që thuhet.

Melinda tregon se kënga nuk është përkushtim për askënd, ajo thotë respekt për çdo kënd dhe iu dëshiron suksese kolegëve.

Kujtojmë se vetëm për 24 orë kënga arriti më shumë se një milion klikime, dhe po pëlqehet jashtë mase.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara