Meghan e fiksuar, dadoja e bebes mbretërore jep dorëheqjen pas dy javësh

23:28 | 30 Maj 2019

Duket se këto nuk janë ditët më mira për Meghan Markle, e cila sipas burimeve pak pasi u bë nënë për herë të parë po kthehet në një të fiksuar pas kontrollit dhe të birit.

Burimet shtojnë se dadoja e saj vendosi të japë dorëheqjen vetëm 2 javë pas lindjes së Archie-t, pasi Meghan i bënte kërkesa absurde.

“Meghan do të kontrollojë çdo gjë. Thjesht nuk mund ta lërë Archie-n vetëm me askënd. E shpërfill ndihmën e të tjerëve. Nuk lë askënd të kujdeset me të përveçse vetë,” shkruan “Mirror”.

Meghan është tepër e kujdesshme për të birin, aq sa nuk lejon as mamanë saj, Dorian, ta mbajë Archien e vetme. E ëma u kthye në Los Angelos sapo Meghan mori pak veten nga lindja e të birit./Opinion

Shpërndaje në rrjete sociale