Megan Fox pozon në të brendshme për koleksionin e ri

12:06 | 16 Maj 2018

Megan Fox ka ngritur temperaturat edhe një herë kur ka pozuar në të brendshme në kampanjen për koleksionin personal të veshjeve intime.

31 vjeçarja është dukur tejet joshëse në fotosesionin e të brendshmeve të dizajnuara nga Fredrick’s, shkruan arbresh.info.

Ky fotosesion rikthen aktoren e njohur pas një pause të gjatë nga karriera filmike.

Megan është e martuar me Brian Austin Green me të cilin ka tre djem, Noah Shannon pesë vjeç, Bodhi Ransom, katër dhe Journey River një./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara