Megan Fox me një fjali të gabuar nuk e fitoi më rolin në “Transformers”

13:03 | 23 Prill 2018

Personalitetet publike duhet të jenë shumë të kujdesshëm për atë që thonë, pasi çdo fjalë matet dhe gabimet janë të vështira për t’u justifikuar.

Këtë gjë e di shumë mirë aktorja e bukur Megan Fox, e cila luajti në “Transformers” të Michael Mannit.

Në një intervistë, ajo tha se Mann veproi si Adolf Hitler gjatë xhirimeve dhe se ai ishte një tiran i vërtetë, transmeton ksp.

Pas kësaj deklarate, Fox më nuk mori rolet kryesore në episodet tjera të kësaj franshize.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara