Martohen Fero dhe Arbenita?

19:52 | 18 Shkurt 2021

Një ndër çiftet më të përfolura të skenës muzikore shqiptare, reperi Fero dhe modelja Arbenita Ismaili i kanë dhënë fund beqarisë

Këtë ata e kanë bërë të ditur me anë të një Story që e kanë postuar në Instagram.

Ka qenë Arbenita ajo që ka shkruar në Storyn e saj se është martuar me Feron.

“Just Married” (Të sapo martuar), ka shkruar ajo mbi fotografinë e saj.

Pas kësaj shpërndarje të Arbenitës foton e ka shpërndarë edhe në profilin e tij edhe Fero.

Kujtojmë se çifti janë në lidhje që një kohë të gjatë derisa gjatë lidhjes se tyre ata disa herë janë ndarë por që më vonë janë pajtuar. /GazetaExpress/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara