Marigona i shkon edhe në palestër të boksit Robinit, çifti shfaqen në momente intime

08:07 | 27 Janar 2022

Ata prej kohësh kanë nisur një romancë dashurie që u përfol mjaft shumë edhe në shtypin rozë.

Bëhet fjalë për boksierin e njohur shqiptar, Robin Krasniqi dhe modelen Marigona Krasniqi, shkruan arbresh.info

Dyshja e njohur, vazhdimisht publikojnë fotografi së bashku, e së fundi janë shfaqur në palestrën e boksit në Gjermani.

“RK”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtij postimi.

Çifti tashmë kanë njoftuar se do të bëjnë edhe dasmë, por që akoma nuk kanë njoftuar për datën reale. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara