Google ADS

Majk publikon ‘Stila’, ja skenat e nxehta (VIDEO)

20:26 | 4 Gusht 2017

Majk këtë vit është shumë aktiv.

Ai po publikon herë pas here projekte të reja, transmeton arbresh.info.

‘Stila’ është kënga e radhës së sapo është servuar për fansat e tij.

Tekstin dhe muzikën e ka bërë vet Majk./Arbresh.info