Majk publikon këngën e re

17:41 | 29 Shkurt 2020

Majk sapo ka publikuar këngë e tij më të re.

Teksti dhe vija melodike është bërë nga vet reperi ndërsa miksimi dhe masterizimi është realizuar nga Bergin dhe Rzonn, shkruan arbresh.info.

Klipi është gjiruar në kryeqytet ndërsa për realizimin e tij është përkujdesur “Entermedia”.

Kënga është ritmike dhe tregon për një dashuri të mbaruar./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara