Majk ironizon femrat: Si t’ju besohet juve kur buzët i keni fals

19:14 | 26 Prill 2020

Majk me kunja për femrat me operacione plastike.

Nuk është hera e parë që Majk del me reagime të ashpra ndaj femrave duke i kategorizuar një numër të tyre sikur false, shkruan lajmi.net.

Këngëtari gjatë ditës së sotme ndau disa postime në Instagram dhe në njërën nga ajo shkruante: E qysh mundesh me i besu fjalës të duq ë del prej buzëve fallc.

Nuk dihet nëse këto kunja janë për ndonjë person specifik apo të gjitha i ka futur në një thes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara