Google ADS

Lumi dhe Kiks publikojnë këngën me titull ‘Diva’ (VIDEO)

17:08 | 1 Tetor 2017
Arbresh.info

Lumbardh Klaiqi – Lumi është një artist i ri në skenën muzikore. Bëhet fjalë për artistin nga Kosova Lumbardh Klaiqi i cili po arrin sukses në arenën ndërkombëtare.

Lumbardhi i cili ka kohë qe jeton dhe vepron në Zvicër së fundmi ka publikuar projektin e tij më të ri. “Diva” titullohet kënga e re nga Lumbardhi, projekt ky në bashkëpunim me këngëtarin kroat Kiks.

Ky projekt pritet të pëlqehet shumë nga fansat e tij.

Madje për artistin e ri kanë shkruar edhe mediet Zvicerane.

22127547_10213962926888782_558143006_n-629x420 22156790_10213962927888807_1477584307_n-560x420 22184718_10213962907768304_1698223076_n

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme