Google ADS

Lulja e Medës si vajzë e re (FOTO)

17:32 | 30 Gusht 2017

Lulja e Medës duket si një vajzë e re.

Ajo u paraqit në synetin e djemve të saj me një dukje të bukur, shkruan arbresh.info.

Lulja edhe njëherë ka treguar elegancën që ka.

Përndryshe, ahengu i familjes së Medës mblodhi shumë fytyra publike dhe atmosfera ishte në nivelin e duhur./arbresh.info/

lulja-gruja-medes

Shpërndaje në rrjete sociale