Google ADS

Lulja e Medës më në formë se asnjëherë

19:35 | 5 Shkurt 2018

Meda, një emër i njohur në estradë.

Bashkëshortja e tij Lulja përbën lajm në mediat vendore, përcjell arbresh.info.

Së fundmi pjesë e emisionit n’ZOOM ishte fotografi që i bën foto çiftit të njohur.

Ja si i ka punët ai me Medën dhe Lulën, të cilët janë më në formë se asnjëherë më parë./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale