Google ADS

Luizi dhe Kejvina i japin njëri tjetrit nga një unfollow

13:51 | 3 Qershor 2023

Mesa duket Luizi dhe Kejvina nuk kanë arritur ta gjejnë mënyrën e duhur të komunikimit edhe pas daljes nga shtëpia e Big Brother.

Kjo pasi ata nuk ndjekin më njëri tjetrin në Instagram.

Nuk dihen arsyet e kësaj.

Mbetet për t’u parë, thuhet në të tilla raste/Arbresh.info/


Shpërndaje në rrjete sociale