Luana Vjollca me poza të tjera atraktive nga Australia

18:35 | 28 Maj 2023

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po vazhdon t’i shijojë pushimet në Australi.

Së fundmi ajo ka ndarë fotografi për ndjekësit e saj të shumtë, ku duket së është duke ia kaluar për mrekulli.

Luana shfaqet rrugëve të Australisë duke vozitur një veturë super luksoze dhe e veshur me mjaft stil.

“Jeto pranë diellit, kërce pranë hënës” është mbishkrimi që ka vendosur moderatorja në fotografi.

Kujtojmë se shumë shpejt ajo do të vijë me emisionin “Love Island”, që do të realizohet për herë të parë në Shqipëri./Arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca)

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme