Luana ngre temperaturat me fotot e fundit nga pushimet në Greqi

09:38 | 19 Shtator 2021

Moderatorja dhe këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, ka nisur pushimet prej ditësh në Greqi.

Derisa ndodhet në ishullin e popullarizuar, Mykonos ku po i kalon disa ditë të mira pushimi, shkruan portali arbresh.info

E veshur me shumë stil, ajo duket në formë të mirë dhe tejet seksi.

Padyshim, janë asetet e saj ato që e bëjnë të duket kaq perfekte.

Komplimentet në imazhe kanë qenë të shumta nga miqtë e ndjekësit që mban.

Ajo ndërkaq edhe këtë vit ka paralajmëruar shumë surpriza që besohet se do të vijnë pas këtyre pushimeve luksoze. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara