Leonora Poloska rikthehet me “Pse”

18:25 | 23 Tetor 2021

Pas një mungese të gjatë në aspektin e prurjeve të reja muzikore, këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Poloska, është rikthyer me projekt të ri muzikor.

Së fundmi, ajo ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Pse”, shkruan arbresh.info

Tekstin dhe kompozimin e realizoi Andin Randobrava, në kitarë Astrit Stafai, ndërsa klipi nga produksioni Video Art.

Këngëtarja e vjen e thjeshtë dhe me një interpretim të veçantë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara