Leonora Jakupi shfaqet me stil nga pushimet

08:17 | 14 Shtator 2021

Leonora Jakupi është ndër personazhet që ka qëndruar aktive në skenën muzikore.

Përherë bukuroshja bionde ka tentuar të mbajë të informuar fansat, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme, shkruan portali arbresh.info

Leonora tash e sa ditë ka nisë pushimet në Bodrum të Turqisë, nga ku edhe u ka qëndruar fansave të saj afër me imazhe të ndryshme.

E veshur në një veshje plazhi me ngjyrë të lehtë rozë, të kombinuar me kapele dhe syze dielli, biondina bukuroshe dukej në formë të mirë dhe tejet joshëse.

Postimi në anën tjetër mori me qindra komente, që përshkruanin se sa tërheqëse dukej.

Leonora përndryshe këtë vit ka qenë më pasive në muzikë e po ashtu në mbrëmje e koncerte muzikore.

Prej vitesh, ylli nga Drenica ka bërë një tërheqje nga projektet duke u fokusuar më shumë në jetën private. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara