Google ADS

Leonora Jakupi mbush 36 vjet

10:23 | 4 Mars 2015
Arbresh.info

Këngëtarja e njohur kosovare  Leonora Jakupi me 3 mars festoi ditelindjen e saj.Si duket te këngëtarja vitet nuk po lënë fare gjurme,Leonora ka mbushur hiq me pak se 36 vjet,dhe ende cilësohet si nje ndër femrat më të bukura në estradë.

 

Shpërndaje në rrjete sociale