Google ADS

Leonita feston ditëlindjen, Xhaka i bën urimin emocionues

21:14 | 31 Mars 2023

Bashkëshortja e futbollistit Granit Xhaka, Leonita Lekaj feston sot ditëlindjen dhe një urim i veçantë nuk mungoi as nga partneri i saj.

Xhaka ka gjetur fjalët më të mira përmes  të cilave ka shprehur dashurinë dhe mirënjohjen për gruan që ai e ka në krah.

“Zemra ime. Je personi me zemrën më të mirë që kam takuar ndonjëherë. E meriton për çdo gjë të mrekullueshme që ka ndodhur në jetën tënde. Për një burrë me sukses gjithmonë fshihet një partnere e mrekullueshme. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar Xhaka.

Kujtojmë se çifti janë prindër të dy vajzave./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale