Lauren çmend me linjat trupore, shfaqet me të brendshme

14:21 | 11 Tetor 2018

Lauren Goodger ndau me ndjekësit e saj në Instagram fotografi mjaft provokative.

Së fundmi ajo e ka pranuar se dëshiron që t’i bashkohet aplikacionit pornografik Only Fans, që të fitojë më shumë, shkruan Daily Mail përcjell arbresh.info

Dhe të mërkurën Lauren Goodger ndau me ndjekësit e saj në Instagram fotografi seksi vetëm me të brendshme.

Ylli 32 vjeçar i ‘TOWIE’ është shfaqur bombastike në të brendshme të zeza, duke treguar barkun e sheshtë dhe gjoksin e saj bombastik. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara