Google ADS

Lady Gaga detyrohet të ndërpresë koncertin, shfaqet e përlotur

14:18 | 18 Shtator 2022
A. B.

Lady Gaga u detyrua të ndalonte koncertin e fundit të turneut të saj Chromatica Ball në Florida pas një stuhie të fortë. Këngëtarja po përfundonte koncertin kur moti i keq përfshiu vendin. Ylli i muzikës iu kërkoi falje fansave duke thënë: “Vërtet u përpoqëm ta përfundonim shfaqjen sonte në Miami”

Edhe pse ajo kishte shpresuar se stuhia do të kalonte, koncerti përfundimisht duhej të anulohej. Sidoqoftë, këngëtarja me famë botërore theksoi se donte t’i jepte përparësi sigurisë së publikut dhe ekuipazhit të saj kur rrufeja filloi të godiste pranë stadiumit Hard Rock.

Shpërndaje në rrjete sociale