Kylie Jenner publikon foto provokuese nga pushimet, ekspozon gjoksin joshës

09:49 | 23 Shkurt 2021

Ajo është ndër personazhet me famë botërore, për të cilën flitet shumë në faqet rozë.

Bëhet fjalë për Kylie Jenner, e cila tashmë po shijon pushimet luksoze, për të cilat thoshte se ka nevojë, shkruan portali arbresh.info

Në disa postime të fundit, bukuroshja brune ka mahnitur 213 mijë fansat, përmes pozave provokuese që ka marrë.

Bukuroshja në imazhet e fundit u pa e veshur vetëm me sytjena, ndërsa në rend të parë ka vënë gjoksin e formësuar.

Flokët dhe makijazhi për këtë paraqitje ishin në mënyrë profesionale, çka bënin që ajo të dukej edhe më tërheqëse.

Sidoqoftë kësaj, sa i përket jetës private, tashmë po flitet se ajo dhe Travis Scott do të ribashkohen.

Aludime të tilla kanë ardhur si pasojë e afërsisë së tyre, gjatë festë për ditëlindjen e tretë të Stormit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara