Kylie Jenner ngreh temperaturat në Karaibe, ekspozon trupin e saj perfekt në bikini

08:34 | 1 Shkurt 2023

Miljarderja më e re në botë, Kylie Jenner u pa duke shijuar pak kohë në parajsë këtë javë pas një muaji shumë të vështirë që përfshinte një ndarje të raportuar me të dashurin e saj, reperin Travis Scott.

Kylie u pa duke ecur vetëm në plazh në Turks and Caicos të Karaibeve e veshur me bikini, shkruan DailyMail.

Jenner dukej sensacionale me bikini të zeza, të cilat i kishte veshur me një palë pantallona të shkurtra, teksa i mbante flokët e saj të zinj mbrapa dhe kishte një palë syze dielli të ngushta.

Jenner dukej në top formë pasi mirëpriti në jetë djalin e saj Aire pothuajse një vit më parë. Ajo jo vetëm që kishte një bel të ngushtë, por edhe krahët dhe këmbët shumë të tonifikuara falë stërvitjeve në palestrën e saj në shtëpi.

Kur arriti në plazh, ajo kishte veshur një mini fund jeshil të ndezur. Kur e tërhoqi poshtë ajo tregoi tatuazhin e saj të kuq në të pasmet e saj.

Në fillim të janarit u raportua se ajo dhe Scott vendosën të ndaheshin për herë të dytë pasi dy yjet rindezën romancën e tyre në vitin 2020. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale