Ky është urimi prekës i Dugit për Dua Lipën (FOTO)

17:39 | 22 Gusht 2017

Dua Lipa sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja e njohur mbushi 22 vite, shkruan arbresh.info.

Nga të shumta urime që pranoi ajo, nuk kishte si të mungonte urimi i ëmbël që erdhi nga babai i saj, Dukagjin Lipa.

‘Buzëqeshja jote na zgjat jetën, ne e bëjmë gjithmonë së bashku. Urime ditëlindjen e dashura ime’, ishte mbishkrimi emocional i Dugit për Duan.

Përndryshe, familja Lipa jeton tash e sa kohë në Londër./arbresh.info/

dukagjini-dhe-dua_1503413547-1588608

 

 

Lajmet më të lexuara