Google ADS

Ky është restauranti ku po darkon sonte Arbnora Ademaj

22:08 | 10 Qershor 2020
A. B.

Ish-Miss Kosova, Arbnora Ademaj, është një nga femrat më të diskutuar kohëve të fundit në media.

Çdo veprim i saj ndiqet nga mediat rozë dhe bëhet lajm, shkruan portali arbresh.info

E së fundi Arbnora ka publikuar një InstaStory teksa shihet duket darkuar në restaurantin e njohur “Arberesh”, i cili gjendet në periferi të Prishtinës, në Hajvali.

Muaj më parë, ish-Miss Kosova u bë pjesë e një filmi turk, e cila zbuloi se në film do të ketë rolin e një vajze që ka probleme me të folurin, rol ky që do e ndihmojë tejet shumë, pasi ende nuk e ka perfeksionuar gjuhën turke.

Ajo po ashtu po vazhdon të qëndrojë mes Kosovës dhe Turqisë, për shkak të angazhimeve në karrierën e saj. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale