Kush tha që Mesut Ozil dhe Amine Gulse janë ndarë

01:25 | 1 Korrik 2017

Prej dy ditësh, aktorja e njohur Amine Gulse ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale foto nga pushimet e saj. Mesa duket ajo ka vendosur t’i dhurojë vetes disa ditë të qeta.

Megjithatë, sot ajo na ka treguar edhe diçka tjetër për jetën private të saj. Amine është përsëri në krahët e futbollistit të Arsenalit, Mesut Ozil dhe duken shumë të dashuruar. Sipas Haberler, ata kanë marrë me qira një jaht të quajtur “Diamonda” dhe ndodhen në Ibiza.

Amine ka ndarë në historinë e saj në profilin në Instagram këtë video duke i përgënjeshtruar kështu të gjithë zërat që flisnin për një ndarje të çiftit.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara