Kush është e dashura e re e Brad Pitt: E kundërta e Angelina Jolie

23:49 | 27 Janar 2022

I preferuari i Hollivudit, Brad Pitt (58) thuhet se është në një lidhje të fshehtë me fqinjën e tij, e cila është vetëm 1 minutë larg nga ai, dhe ajo është këngëtarja Lykke Li (35).

Aktori, i cili është ende në mes të një beteje për kujdestarinë e fëmijëve të tyre me Angelina Jolie (46), filloi të shoqërohej me këngëtaren në mesin e vitit të kaluar, zbuloi një burim i paidentifikuar, shkruan OK, transmeton portal arbresh.info

Gjithashtu u bë e ditur se çifti është parë në restorantin e ri italian Mother Ëolf, i cili deri më tani ka tërhequr shumë personazhe të famshëm.

Lykke ka një djalë gjashtë vjeçar, Dion, të cilin e ka lidhur me diskografin Jeff Bhasker, 47 vjeç dhe bashkë me të birin jetojnë në shtëpinë që e bleu ish-partneri i saj në vitin 2018 për 1.85 milionë dollarë.

Para se të fillonte të dilte me këngëtaren, Brad ishte i lidhur me modelen gjermane Nicole Poturalski (29), të cilën e takoi në një festë pas premierës së filmit të tij “Once Upon a Time in Hollywood”.

Brad dhe Angelina vendosën të ndaheshin në vitin 2016 dhe pas një sherri të ashpër gjatë divorcit, më në fund u ndanë në vitin 2019.

Lykke ka lindur në Suedi dhe sipas mediave është krejtësisht e kundërta e ish-bashkëshortes. Instagrami i saj është plot me foto ku ajo është pa grim, por edhe e djersitur pas performancave./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara