“Kur t’kujtohet”, Ylli Limani publikon baladën e radhës

21:18 | 20 Janar 2021

Këngëtari i njohur, Ylli Limani, ka prezantuar për fansat projektin e tij më të ri muzikor.

“Kur t’kujtohet”, mban emrin kënga të cilën e ka publikuar artisti shqiptar, shkruan portali arbresh.info

Kënga është publikuar pa videoklip, vetëm me animacione dhe tekst duke sjell kështu diçka më ndryshe se në herët e tjera.

Ylli përndryshe është i njohur për baladat e tilla dhe këngët e qeta. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara