Krizë në martesën e Norës dhe Robertit

17:41 | 14 Maj 2019

Janë një ndër çiftet më të njohura të skenës.

Bëhet fjalë për Norën dhe Robertin, përcjell arbresh.info.

Dyshja kanë një vajzë me emrin Renee dhe mundohen të përkushtohen shumë.

Por, si duket çifti Berisha-Istrefi kanë krizë në martesën e tyre.

Detajet i sjell rubrika ‘Çka ka tre’ e emisionit n’ZOOM./arbresh.info

https://youtu.be/xDKtkSTrYjo?t=1892

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara