Kourtney Kardashian merr gjithë vëmendjen me fotot e reja

22:07 | 6 Prill 2021

Kourtney Kardashian shpesh lë pak vend për imagjinatë me të gjitha imazhet që publikon.

Ajo tashmë në rrjetin social Instagram ka mahnitur plot 113 mijë ndjekësit, të cilët e mbështesin vazhdimisht, shkruan portali arbresh.info

Kourtney po i shijon pushimet me të dashurin e saj Travis Barker.

Të hënën ylli i realitetit dhe sipërmarrësja ishte përsëri në Los Angeles, ku humbi pak kohë për të bërë një paraqitje në restorantin e famshëm Nobu në Malibu.

Themeluesja e markës së stilit të jetës Poosh shijoi një pamje të bukur në oqean ku doli për darkë me disa miq në një ditë me diell të Kalifornisë së Jugut.

Derisa bënte lëvizje para kamerës, modeles iu shkrepën edhe disa imazhe nga pjesa e të pasmeve të formësuara. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara