Kjo është vetura luksoze e Getinjos

18:37 | 22 Shtator 2018

Reperi Getinjo njihet për jetën luksoze që bën.

Udhëtimet, veshjet firmato, klipet e mbushura me vetura të shtrenjta janë vetëm disa nga gjërat që ai i bën në publik.

Emisioni n’ZOOM ishte për vizitë në shtëpinë e tij ku na ka treguar shumë gjëra për karrierën e tij pas daljes nga ish label-i që e menaxhonte reperin nga Ferizaj.

Shikoni veturën e tij luksoze dhe veshjen e Getinjos.

Përndryshe, ai tani po jeton me vëllain e tij Mozzik dhe së shpejti pritet të nënshkruajnë kontratë me dikë tjetër që do i menaxhoj./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara