Google ADS

Kjo është prezantuesja e sportit më atraktive e vitit 2017

01:55 | 31 Dhjetor 2017
Arbresh.info

Arbnora Ademaj vite më parë mori epitetin e femrës më të bukur.

E, këtë epitet vazhdon ta mbaj edhe tani, shkruan arbresh.info.

Madje Arbnora nuk po i ndahet më ekranit dhe kamerave.

Në emisionin n’ZOOM bukuroshja shpalosi shumë detaje nga profesioni që ka.

Ajo prezanton një emision të sportit dhe konsiderohet si vajza më seksi e vitit 2017./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale