Google ADS

Kim Kardashian vishet njejtë si e motra

10:48 | 10 Mars 2015
Arbresh.info

Kendall e cila ka hyrë në botën e modës si modele, po shfaqet në shumë sfilata të shtëpive të modës pothuajse të gjitha me famë botërore. Shumë krijime që ajo ka veshur, po  të njëjtat i ka veshur edhe motra e saj e madhe Kim Kardashian.

Së fundmi Kim-it i ka lënë përshtypje një fustan i zi shumë provokues i shtëpisë së modës Balmain,e të cilin e kishte veshur Kendall, dhe kështu në media shihen motrat me të njëjtin fustan, por se cilës i rri më mirë, vlerësojeni ju vetë.

11049972_607347996063463_1975333297505699594_n

11051990_607348069396789_7429418907045092526_n

Shpërndaje në rrjete sociale