Kim Kardashian ngre temperaturat kur pozon në bikini

11:16 | 18 Janar 2022

Ylli me famë botërore, Kim Kardashian ka nisur pushimet luksoze në Bahamas me të dashurin e saj të ri, Pete Davidson.

Nga atje, Kim ka ndarë foto në bikini ku po duket tejet seksi, shkruan arbresh.info

Kujtojmë se, Kim dhe Kanye kanë katër fëmijë së bashku, ndërsa ndarja e tyre bëri bujë vitin e kaluar.

Ish-çifti kanë katër fëmijë së bashku, të cilët aktualisht janë bashkë-prindër të: North, tetëvjeçe, Saint gjashtëvjeç, Chicago, katërvjeçe dhe Psalm, dyvjeç. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara