Kida nuk di të zhgënjej, shfaqet me plotë stil në imazhet e fundit

15:12 | 17 Shtator 2023

Këngëtarja e njohur, Orhidea Latifi po shijon një sezon tejet të suksesshëm si me koncerte ashtu edhe me projekte të reja.

Megjithëse e ngarkuar, artisja e njohur për publikun me emrin artistik Kida, nuk heziton që të ndaj me 2 milion ndjekësit e saj në Instagram fotografi të reja nga jeta luksoze, shkruan Arbresh.info.

Bukuroshja nga Rahoveci veçohet me shumë për stilin që ka, e këtë më së miri e dëshmojnë fotografitë e fundit.

Simpatikja në imazhet e fundit shfaqet e veshur me një palë xhinse të gjëra dhe një korse-xhins poashtu të kombinuar deri në detajin e fundit.

Ndryshe, kënga e fundit e Kidës është në bashkëpunim me Mc Kresha dhe Lyrical Son dhe mban titullin ‘Fluturu’./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale